pondělí 18. dubna 2016

Weekend wedding snapshots


Po víkendu nejsem příliš odpočinutá ani vyspalá, ale za to si nemohu stěžovat na nedostatek vína, jídla a tance. Stále mám ve svých řadách přátele a kamarádky, kteří ještě nejsou sezdaní a tak jsem se o víkendu zúčastnila rovnou dvou svateb. Vdávala se kamarádka, se kterou jsem loni oslavila čtvrtstoletí našeho přátelství a pak dva kamarádí a obě svatby byly bohužel v jeden den. Takže kamarádce jsem byla na obřadu a kamarádům pak večer na party. Oběma nevěstám o slušelo a ačkoliv nejsem příznivcem velkých šatů, tak se mi líbily a hlavně asi proto, že jím oběma skvěle sedly.
S mužem jsme k sobě hezky ladili, co říkáte?
After weekend I'm tired, have a lack of sleep but I had enough wine, food and dancing. I still have some friends who are not married. So I took part two weddings. My friend who I have known since my early childhood and my friends from university have wedding unfortunately in the same day. So I went to ceremony and then I went to an evening party to the second wedding.  Both brides looked beautiful and even I don't like big wedding dress, these looked very good because they fitted do both brides perfectly.

5 komentářů:

 1. Chápu tvou volbu šatů vzhledem k tomu, že tam vidím i mikiny, a měla jsi toho tolik stihnout. Nějaký kabátek?

  Trochu ale vážně nechápu, že nevěsta se tak krásně oblékne, dá za to tolik peněz a pak má na fotkách lidi ve sportovním oblečení a džínách.

  Byli jste hezky sladění. Manžel má moc hezký oblek.

  OdpovědětVymazat
 2. Nejlepší jsou hodnocení od lidí, kteří s tím nemají nic společného a vůbec neví, koho pomlouvají ;-) Navíc majitelka blogu asi zapomněla, že bychom nemuseli souhlasit se zveřejněním fotek ze soukromé akce ;-)
  pa Nevěsta

  OdpovědětVymazat
 3. Hallo allerseits, ich habe Kommentare von Personen gesehen, die bereits einen Kredit von (Nelson Wealth Loan Company) erhalten haben, und dann habe ich mich entschlossen, nach ihren Empfehlungen zu fragen, die ich auf meinem persönlichen Bankkonto für insgesamt 20.000 € bestätigt habe. Ich habe vor Stunden angefragt. Dies sind wirklich großartige Neuigkeiten und raten jedem, der ein echtes Darlehen benötigt, um sich per E-Mail zu bewerben (nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com). Ich bin froh, dass ich den Kredit bekommen kann, den ich beantragt habe. Bitte teile deine Hilfe mit Freunden.

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)