sobota 16. dubna 2016

Before the storm


Každé jaro mám nafocený outfit, kde jsou v pozadí rozkvetlé stromy. Na blozích se to šíří neuvěřitelnou rychlostí, ale uznejte, že se na to hezky dívá. Letos to zatím neklaplo, ale podařilo se nafotit fotky pár minut před tím, než začala šílená průtrž mračen a bouřka. 
Provětrala jsem béžové sako a po nějaké době i kalhoty. Jedna kolegyně si vyloženě užívá, když je nosím, protože drtivou většinu času mě vídá v šatech nebo sukních. Už nějakou dobu hledám ty pravé bílé úzké kalhoty, ale buď mi neseděly, nebo se mi na mě nelíbily. Snad tedy na ty pravé brzy narazím.
Every year in spring I want to shoot outfit with trees in bloom as a background. I know the blogs are full of such photos but it looks so nice. This year we haven't chance to take these photos yet but these photos were taken before the strong rain and strom.
I wore beige blazer and after some time also pants. One my colleague nejoys when I wear trousers because she meets almost always only in dress or skirts. I'm searching the right white slim pants but they didn't fit me or I didn't like them. I hope I find the right one soon. Forever 21 blazer
Tom Tailor pants
H&M top
Topshop shoes
Michael Kors handbag

2 komentáře:

  1. Moc ti to slusi! Hezky outfit. Ja jsem koupila bile uzke ve vyprodeji v hmku za 200,- nekdy v lednu.

    OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)