středa 20. dubna 2016

Wedding outfit: DIY green dress


Vždy se najde důvod, proč si pořídit šaty a pokud se jedná o nějakou zvláštní událost jako je například svatba, tak tím spíš. Proto když jsem se dozvěděla, že obě svatby budou laděny do zelena, tak jsem se rozhodla, že si ušiji zelené šaty, protože v této barvě toho moc nemám.
Střih jsem vykopírovala z Burdy, podle kterého jsem si šila již jedny šaty. Látka je ale daleko pružnější než u předchozích šatů, takže šaty přes břicho nejsou navlněné a když jsem je špendlila, tak mi u toho trochu tekly nervy. Nicméně si myslím, že se celkem povedly a skvěle si rozumí se světle béžovými a pudrovými tóny.
Podařilo se mi i vytvořit na hlavě i něco víc než jen rozpuštěné vlasy nebo sweat bun, který nosím na sport a po dlouhé době jsem byla s výsledkem spokojená.
Ther is always reason why to purchase new dress and in case of wedding it is almost must have. Therefore when I found out both wedding will be in green colour, I decided to sew dress from green fabric, also because of I almost don't have any clothes in this colour.
The cut is from Burda according which I already sewed one dress. But the fabric is more elastic than the previous one, so I was nervous, when I pinned the cutted fabric together. I think the dress looks great with beige and light pink tones.
I also made a hairstly with which I was satisfied because normally I wear straight hair or sweat bun for sport.
How do you like my wedding outfit?
  

Forever 21 blazer
DIY dress
Melissa shoes
F&F clutch

2 komentáře:

  1. Tahle barevna kombinace je paradni! Tyhle materialy se musi sit na overlocku, jinak je to peklo.

    OdpovědětVymazat
  2. That colour looks fabulous on you. It's a perfect fit too. Just right for a spring wedding! Kx

    OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)