čtvrtek 28. dubna 2016

French Chic


Jak mě motivovat k tomu, abych si na sebe oblékla klasické modré džíny? Jednoduše, dejte mi k nim proužkovaný top, černé sako, balerínky s tou správnou kabelkou a vezmu si je na sebe s velkou radostí. Zapomněla bych ještě na sluneční brýle, které začínají být opět nezbytným doplňkem. Přesně tak, jak to nosí Francouzky a jak jsem je vídala pokaždé, když jsem byla ve Francii.
Po dlouhé době jsem si minulý týden měla náladu na modré džíny, které díky vyššímu podílu elastanu skvěle sedí. V ten den jsem byla i u kadeřnice, ale příliš spokojená jsem neodcházela. Ta má je aktuálně na mateřské a moje vlasy už opravdu nutně potřebovaly dát do kupy. Konečky se povedly, ale patka nikoliv a jsem ráda, že po týdnu už trochu dorostla a začíná se to zase vracet do normálu.
What is need to do as I'll wear classic blue jeans? It's simple, give me striped top, black blazer, ballerinas with the right bag  and I wear this jeans with pleasure. I forgot to add sunglasses which begins to be necessity. Exactly like the Frenchwomen when I saw them every time when I was in France.
After long time I had a mood to wear blue jeans which fits perfectly. That day I was at the hair dresser but I wasn't satisfied. My hair dresser is currently at maternity with her baby and my hair really needed a cut and care. The ends was cut very god but the quiff was a problem and now after a week I'm gad that it's a little bit longer and it gets back to standard.Tezenis jeans
H&M top
Orsay blazer
Topshop shoes
Siena Style handbag
Michael Kors sunglasses 

3 komentáře:

 1. Tohle je paradni outfit. Kdyz nevim, tak volim tuto kombinaci. Vzdy mne bavi. Moc ti to slusi. No ta patka je ustrizena trosku vic, ale za chvili bude idealni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, tohle je podle mě nermtelná kombinace. :)
   Děkuji.

   Vymazat
 2. Hallo allerseits, ich habe Kommentare von Personen gesehen, die bereits einen Kredit von (Nelson Wealth Loan Company) erhalten haben, und dann habe ich mich entschlossen, nach ihren Empfehlungen zu fragen, die ich auf meinem persönlichen Bankkonto für insgesamt 20.000 € bestätigt habe. Ich habe vor Stunden angefragt. Dies sind wirklich großartige Neuigkeiten und raten jedem, der ein echtes Darlehen benötigt, um sich per E-Mail zu bewerben (nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com). Ich bin froh, dass ich den Kredit bekommen kann, den ich beantragt habe. Bitte teile deine Hilfe mit Freunden.

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)