čtvrtek 16. srpna 2012

Look of Tuesday: Like a sailor


Dnes po cestě autem z práce jsem zamyslela nad čísly SPZ, kterou naše auto má. A došlo mi, že obsahuje rok narození mě i mého přítele, stejně tak je tam i číslo, které máme oba v datu narození, pak ještě jedno, které je v mém datu narození a pak také jedno, které značí, jak dlouho spolu jsme. Nezajímám se o numerologii, ale je to docela hezká souhra náhod. :)
Úterní outfit byl opět s proužky a přemýšlím, že v nové skříni vyhradím jednu poličku věcem s proužky. Myslím si, že trička s úzkými proužky jsou nadčasové, souhlasíte?
Today on the way home from work I thought about licence plate which our car has. And I found out it includes year of birth of me and my boyfriend, there is also one number which we have in date of brith, then another one which is in my date of birth and also one number which means how long we are together. I'm not interesting in numerology but it's nice ensemble of random. :)
Tuesday's outfit was again with stripes and I'm thinking I'll make one shelf only for stipped things. I think t-shirts with thin stipes are timelles. Do you agree?Orsay top
Vintage skirt
Reserved handbag
Lindex bracelet
Elle sunnies
Windsorestore wedges

15 komentářů:

 1. Proužky stopro nadčasové jsou a tobě ještě ke všemu nadčasově sluší:-)

  Giveaway: http://www.mishastyle.blogspot.cz/2012/08/1st-giveaway.html

  www.mishastyle.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. love it!!

  xx

  www.aroundlucia.com
  www.aroundlucia.com

  OdpovědětVymazat
 3. Moment, kolik čísel má vaše SPZka? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SPZ má čísel šest jako všechny jiné. :) Jde o to, že jedno číslo máme oba společné, jedno mám jen já, pak je tam rok (poslední dvě čísla letopočtu), jeden značí, jak dlouho jsme spolu a jedno číslo zbývá. :)

   Vymazat
 4. great this look honey , i really love the colorr!

  xx

  OdpovědětVymazat
 5. Me gusta tu oufit, muy navy!!!! te sigo, me sigues tú tb????? besitossssssssss

  OdpovědětVymazat
 6. nice blog!!.. I follow... follow me?? =)

  www.mayitapink.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Oh, that bag looks gorgeous! There had been a very similar one by NICA some years ago, but i couldn't get my hands on it. ;)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)