neděle 19. srpna 2012

Soft shades: white&pink


Přeji všem krásnou neděli! Ačkoliv všude už jsou k vidění podzimní kolekce, kde hlavní roli hrají přírodní barvy, tak já si stále užívám teplého počasí a pastelových barev, které na mě uvidíte i během teplého podzimu. Samozřejmě jsem si už pořídila něco v podzimních barvách, ale dokud bude panovat letní počasí, tak je na mě pravděpodobně neuvidíte.
Happy Sunday! Altough you can see Fall collection everywhere, where the lead role play natural colours, I still enjoy warm weather and pastel colours which you can see on me even during warm autumn. I bought something in fall colours, of course but if there'll be summer weather weather outside, probably you don't see them on me.


H&M t-shirt and necklace
Tailored pink skirt
Asos hadnbag
Chanel sunnies
Windsorestore wedges

17 komentářů:

 1. Moc ti to sluší, tohle je jeden z nejhezčích outfitů :).

  OdpovědětVymazat
 2. Taky se mi pastelové barvy tak zalíbily, že se jich na podzim vzdávat rozhodně nechci a u Tebe by to byla vážně škoda, protože Ti strašně sluší stejně jako tenhle model :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle ti vážně sekne! Suprová sukně a krásně doplněné náhrdelníkem! :) Já plánuji nosit pastelové barvy i na podzim, určitě bude příjemné rozzářit ty pochmurné dny trochou barvy :)

  OdpovědětVymazat
 4. pekná suknička ... aj farba je príjemná

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná kombinace. Jen je ještě nos, ať máme léto co nejdéle :-) Super náhrdelník.

  OdpovědětVymazat
 6. Ty bryle jsou top !!! Mužu s ezeptat kde si je kupovala přes net nebo v kamenné prodejně, strašně dlouho je sháním ale nechce se mi za ně furt tolik dávat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kupovala jsem je přes e-bay, ale pravost jsem si ověřovala pro jistotu na Purse foru. Já je neměla za plnou cenu, prodejce psal, že jsou lehce nošené, ale nikde to znát nebylo (akorát na pouzdru) - žádné škrábance na sklech, prostě perfektní stav. :)

   Vymazat
 7. Very beautiful look!

  WatchMyBlogHere
  Love your blog! Following on GFC and Bloglovin , hope you'll follow me back! <3

  OdpovědětVymazat
 8. Podzimní kolekce se prozatím můžou jít ještě zazimovat:-). Pastelové barvičky Ti moc sluší:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné, tahle kombinace se mi opravdu moc líbí a na ten náhrdelník jsem také koukala,ale doufala jsem, že bude ve slevě a ono nic :D.....

  OdpovědětVymazat
 10. Moc pěkné, zaujla mně sukně, škoda že není víc zblízka, aby bylo vidět detaily :-)

  WorldByBella

  OdpovědětVymazat
 11. que guapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Veronika, gracias por tu comentario y por seguirme!! un besazo enorme y feliz lunesssssssssss, muack

  OdpovědětVymazat
 12. Loving how you combined this pink skirt :)!

  OdpovědětVymazat
 13. Děkuji za krásné komentáře!
  Thank for nice comments!

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)