pátek 10. srpna 2012

Look of the day: Gold and white


Přeji všem hezký páteční večer. Co plánujete na víkend? Já budu s přítelem připravovat pokoje na zařizování, protože stěhování je už na spadnutí a do měsíce se nejspíš přesuneme do nového společného bydlení. :)
Dnes jsem měla na sobě flitrovanou sukni, bílý top, zlaté sandálky a náhrdelník. Když jsem tuto sukni poprvé viděla na stojanu, tak jsem si přála, aby ji měli v mé velikosti a oni jí měli. Není úplně vhodná do horka, ale dnes byla ideální a bude určitě fajn i na podzim nebo v zimě s černými punčochami a s lodičkami. Jak se vám líbí?
I wish you nice Friday's evening. What are you plans for weekend? I'll prepare with my boyfirend rooms for equipment because the move is near and probably during one month we'll move to new appartment. :)
Today I wore glittered skirt, white top, gold sandals and necklace. When I saw this skirt in store for the first time I wished to find it in my size and they had it. It isn't good into hot weather but today it was perfect weather to wear it and it'll be also ideal in autumn or in winter with black tights and pumps. Do you like it?


Lindex skirt
Reserved top
F&F skirt
Old YR necklace
Asos handbag

14 komentářů:

 1. Verunko, ta zlatá je úžasná. Sukně se mi líbí celá, ale oceňuji hlavně tu slavnostní barvu a to, jak Tě to úžasně rozzářilo:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Zase máš skvělou sukni!
  A obdivuju, jak neskutečně jsi štíhlá.
  Jo a pak ještě žeru tvoje vlasy.
  Jednoduše: krásná celá! :)
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 3. Ta je krásná ta sukýnka! Taky začínám pokukovat po zlatých a třpytivých věcech ;) Moc krásné vlásky dneska máš (ostatně, jako vždy :))

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Veri, ta sukně se mi líbí. Ale moc mi k tomu nejdou ty sandálky. Sukně mi přijde už tak dost výrazná;-) Ale samozřejmě ti to sluší. A.

  OdpovědětVymazat
 5. Ta sukně je úžasná, miluju třpytivé věci =) Jinak zítra se konečně sejdu s kámoškou a možná vyrazím na nějaký zámek =)

  anesagill.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. skvělá sukně! http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. veľmi ti to svedčí

  pozývam ťa k sebe na giveaway: môj blog: littlecurlykate.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. wow thank you so much! i love your blog and I am your new follower :) xo

  OdpovědětVymazat
 9. Moc pěkné, ta sukně je úžasná :).

  OdpovědětVymazat
 10. All photos are incredibly beautiful, you look so stylish. I discover your blog today and I really love it. I became your new follower on GFC and Bloglovin, if you can follow me back I will be very happy.
  Kisses from Istanbul
  www.Lindissimaa.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 11. Love your skirt, it's perfect with that blouse! *.*
  I'm following you now. :D If you want, you can find me on: http://the-wandering-heart.blogspot.com
  Lots of love! <3

  OdpovědětVymazat
 12. HI, your waht we would call in the UK a "proper hotty" greaT BLOG X DICKY DOO uk X

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)