středa 27. července 2011

Polka dot with grey tee with bow on back

Nezapomeňte na GIVEAWAY!!! :)

Jak je vidět, už včera bylo u nás hezky a dnes se počasí ukázalo ještě v lepších barvách. Ráno bylo sice zataženo, ale k poledni se začalo vyjasňovat a odpoledne už panovalo typicky letní počasí. Pravda, 30 stupňů sice nebylo, ale i tak už mi v sukni a tričku nebyla zima. :)
Vzala jsem si plisovanou sukni (zatím jedinou, kterou mám), šedivé tričko s průstřihem na zádech, které jsem včera našla ve slevách, bílé boty na podpatku a opět velkou kabelku, protože jsem táhla zase hodně věcí. :)
P.S. Omlouvám se za vykukující kousek podprsenky, musím tričko trochu zabrat, aby to nebylo vidět. :)

You can see that yesterday the weather was nice at us and today the weather was much more better. It was cloudy in the morning but in the noon the sun started to shine and in the afternoon there was typical summer weather. It's true that there wasn't 30 degrees but I didn't feel cold in skirt and tee.
I wore pleated skirt (the only one which I have), grey tee with the neckline on the back which I found in sales yesterday, white heels and big handbag again because I had a lot of things.
P.S. I'm sorry for the showed bra shoulder strap, I have to sew in tee somewhere. :)

skirt: ??? Aukro, tee: Terranova, heels: ???, handbag: Humanic, necklace+earrings: Swarovski, gifted bracelet: random shop in Greece

7 komentářů:

 1. puntíkovou sukni jsem vždycky chtěla :)) moc ti to sluší!

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, moc ti to sluší :) Mašle na zádech je super!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Tu sukni ti závidím! Taky chci plisovanou s puntíky. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Och, tak tohle je jeden z tvých nejlepších outfitů :) To tričko jsem si zamilovala a sukně? Nádherná ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé, děkuji vám za krásné komentáře! :) Dělate mi radost, sukni jsem zatím moc nenosila, ale teď jste mě utvrdily v tom, že ji budu nosit častěji, pokud počasí dovolí. :)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)