sobota 30. července 2011

Cinema

Stále běží GIVEAWAY!!! :)
Dnes jsme byli s přítelem v kině na Harrym Potterovi. Nejsem velký fanoušek Harryho, ale musím říct, že film se mi moc líbil. Mělo to dobrý konec (ty já mám ráda), pěkná hudba k tomu, propracované efekty a triky, ale jediná věc, co mi vadila, byl český dabing. Preferuji filmy v původním znění a s titulky. A dávám pár tipů na to, co půjde brzy do kina a určitě na ně s přítelem zajdeme. :)

I was in the cinema with my BF today. We watched Harry Potter. I'm not a big fan of Harry but I have to say that I liked this movie. It had a good end (I like good ens), nice music in this movie, very good effects and artifices but I didn't like czech dubbing. I prefer movies in original language with subtitles. And there are some tips which movies will be soon in the cinema and I go to them with my BF. :)

skirt: Amisu, tee: Orsay, shoes: Deichmann, handbag: Calvin Klein, blazer: Next, gifted watch: Bentime

8 komentářů:

 1. Jé, to jsou pěkné fotky. :) Taky jsem takové vždycky chtěla, ale bylo mi to hrozně blbý se tam fotit s cedulema před miliony lidma co jdou taky do kina, vychází z kina nebo si kupují nachos, popcorn,.. a nebo prodavači a uklizečky žejo :D

  OdpovědětVymazat
 2. pěkné fotky :) já HP milju :D

  http://cavallimartinapancia.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Na Harryho se taky chystám,ale jak se znám tak se budu chystat tak dlouho,že ho přestanou dávat. A ostatní filmy vypadají taky lákavě.No to abych si koupila nějakou legitku do kina a tunu popcornu a vydala se konečně do kina.

  OdpovědětVymazat
 4. Haha tak na novýho Johnnyho Englishe se těším, to zas bude :D A já jsem teda velký fanoušek Harryho, takže mě to pohltilo neskutečně ten film, skvělé :) Ale čeksý dabing taky stál za prd, kouknu na to i anglicky!

  OdpovědětVymazat
 5. Lucy: Fotil mi přítel, když jsme odc házeli z kina a bylo to pod schody, ne přímo před vstupem, takže tam moc lidí nebylo. Ale nechala bych se vyfotit i před vchodem, když by na to přišlo. :D
  Děkuji za komentáře! / Thanks for a comments! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Vážně se ti Harry líbil? Mě ne a to jsem byla na titulky, dabing nesnesnu.. Až do scény se Snapeovými vzpomínkami bych to nějak zvládla, ale to už jsem nerozdýchala, to byl děs..
  Marťan miluje Svijany, podle mě je taky Plzeň lepší:-)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)