neděle 24. července 2011

Muffins

Nezapomeňte na GIVEAWAY! :)
V pátek jsem dělala muffiny, protože na víkend jsme se chystali ke kamarádovi na večerní grilování a v sobotu na festival České hrady a já nechtěla jet s prázdnou. :) Na přípravu těchto muffinů potřebujete směs na muffiny(Dr. Oetker cca 33,- Kč), potom 130 g bílého jogurtu, 6 lžic oleje a 1 středně velké vejce. Vše smícháte dohromady a košíčky naplníte přibližně do 2/3. Polevu jsme zvolila jogurtovou, rozehřála ji v horké vodě a hotové vychladlé muffiny s ní jen polila a posypala srdíčky. Dobrou chuť. :)

On Friday I made a muffins because we went to our friend for a barbecue and on Saturday to festival Czech castles and I didn't want to go there without anything (food.) You need mix for muffins, 130g white yoghurt, 6 spoon of oil and 1 egg. Everything mix together and the pottles fill in 2/3. I chose yoghurt glaze, put it in hot water and then put it on muffins and then sprnigle with hearts. Good appetite. :)

9 komentářů:

 1. Jůů hned bych se do nich pustila! :D :) vypadají fakt hezky s těma srdíčkama!

  OdpovědětVymazat
 2. Muffíny taky často peču, ale dělám si svoje těsto. Ty tvoje vypadají moc chutně a krásně si je ozdobila, mňam! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji vám za pěkné komentáře. :)

  OdpovědětVymazat
 4. I have a very sweet tooth, so these look great to me. Love Sia xoxo

  OdpovědětVymazat
 5. Mńaam, hned bych si dala, vypadají lákavě :). Doma si je občas taky ozdobím, ale jedině když dělám ten základní recept. Určitě banánové patří mezi moje nejoblíbenější.

  OdpovědětVymazat
 6. mhmmm that looks delicious
  btw 'd you wanna follow each other? Let me know =)

  OdpovědětVymazat
 7. jůů ty jsou...vypadají jako cupcakes.:)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)