pátek 29. července 2011

Turkish trousers

Nezapomeňte na GIVEAWAY! :)
Háremové kalhoty se nosí již delší dobu. Mně se líbí, ale pořád jsem nemohla najít ty pravé, co by mi slušely a líbily by se mi. Našla jsem jedny loni ve výprodejích, ale ty nosím jen pro doma. Až teď jsem našla jedny a inspirovala jsem se kamarádkou. Poprvé jsem uviděla na ní a hrozně se mi líbily. Patřím ale mezi skupinu lidí, co nemá moc ráda, když má někdo něco stejného, co se týče oblečení, bot, doplňků apod., ale něco jiného je, pokud někoho inspiruji ke koupi. :) Takhle to dopadlo i se mnou, v úterý jsem brouzdala po obchodech a narazila na harémovky, co měla kamarádka na sobě. Neodolala jsem a koupila si je taky. Kamarádka měla navíc radost, že mě inspirovala. :) A já je budu nosit častěji.

Turkish trousers are here quite long time. I like but I coulnd't find the right in which I look like good and I like it. I found one in sales last year but I wear it at home. But now I found one right and I was inspired by my friend. I saw these trousers at her at first and I liked it. I'm a member of group of people which don't like a lot when somebody has the same things - e.g. wear, shoes, accesories etc. but it's different when I inspire somebody to buy the same thing. It was the same with me, on Tuesday I was looking at the shops and I found turkish trousers which my friend wore.  I couldn't stand up and I bought it. My friend was happy that she inspired me. :) And I will often wear it.

turkish trousers: Kik, tee: Reserved, flip-flops: F&F, hanbag: Humanic, gifted namenecklace, earrings: vintage, watch: Bentime

13 komentářů:

 1. Lovely pants :)))

  Please visit my English Fashion blog:
  MINNJA

  LOVE from Germany
  minnja

  OdpovědětVymazat
 2. Nic pohodlnějšího snad není, skvělý vynález:-) Vespa zdá se zatím vede..:-D

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné kalhoty, sluší ti! Já mám tyto kalhoty moc ráda, jsou děsně pohodlný. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ty kalhoty jsou vážně super, vypadají i strašně pohodlně a přemýšlím o nich taky! :)

  OdpovědětVymazat
 5. O harémových kalhotách přemýšlím už delší dobu..A to ještě dýl, než se začali nosit jakože tohle léto. Pořád ale hledám ty pravé a nebo když je najdu tak nemám peníze zrovna!:D

  OdpovědětVymazat
 6. ty šikulko máš ten nejnádhernější učes!! :)

  OdpovědětVymazat
 7. ty kalhoty jsou bombový :)

  Tess

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji všem za hezké komentáře. Kalhoty jsou z jednoho naposto obyčejného krámku, kam moc nechodím a tohle je první věc, co jsem si tam vybrala a byly za "babku". :)

  OdpovědětVymazat
 9. i really love your pants!
  Vanessa

  OdpovědětVymazat
 10. Veru kalhoty jsou fakt krásný!....M*

  OdpovědětVymazat
 11. A změnila jsi design vid?:)....dobré.)..M*

  OdpovědětVymazat
 12. hlavně jsou ohromně pohodlné! :)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)