sobota 30. listopadu 2013

Outfit: Saturdy's shopping

 
V poslední době nepublikuji články tak často, protože mám všeho tolik, že jedno z mých největších hobby musí jít trochu stranou. Mám připraveno v hlavě několik článků, ale bohužel málo času na to, abych je sepsala a další věc, která nepřeje focení outfitů a focení obecně jako každou zimu, je nedostatek světla. Takže se tu opět budou objevovat častěji outfity focené uvnitř.
Dnešní outfit není žádný zázrak, ale pro mě je to ideální kombinace na sobotní nákupy. Po roce jsem opět vytáhla bikerky, které jsou maximálně pohodlné a je v nich teplo.
Lately I haven't published the posts so often, because I have a lot of things to do, so I don't have time for one of my biggest hobbies. I have a lot of ideas for posts in my head but unfortunately not so much time to write them and the other thing, which doesn't wish to shooting of outfits or generally to shooting, is the short day light. So there'll be more often outfits, which is shooted inside.
Today's outfit isn't anything specially but it's ideal combination for Saturday's shopping for me. After a year I wore again biker boots, which are very comfy and warm.

 
Topshop coat
Forever 21 turtle-neck
Only pants
New look bike boots
Siena Style handbag
H&M headband
 

10 komentářů:

 1. krasny outfit! mam rada kombinace cerne a vinove a taky ty bikers!! taky uz nejaky potrebuju:))
  http://sienastyle.blogspot.it

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Míšo. :)
   Bikers si určitě pořiď. :)

   Vymazat
 2. Hezký kabátek! Jsem zvědavá, co jsis pořídila :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Bello, nepořídila jsem si nic. Kupovala jsem dárky pro ostatní a hlavně obsah do mikulášských punčošek. :)

   Vymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)