čtvrtek 7. listopadu 2013

Deer from Deers

 
Představuji vám nový přírůstek v mé sbírce doplňků, a to jelínka od Deers z dílny Kamily Písaříkové. Je precizně zpracovaný a podle mě je ozdobou čehokoliv, co si člověk vezme na sebe. Poprvé ozdobil černé tričko s dlouhým rukávem, ale skoro každý kdo ho viděl,si myslel, že je to sob.
Co říkáte na jelení šperky vy, líbí se vám?
I show you my news in my accesories collection, it's the deer from Deers.It manufacturing is precise and I think it looks perfect at everything, what man wears. For the first time I wore it with black long sleeves t-shirt  but almost everyone thought it's reindeer.
What do you think about deer accesories, do you like them?

 
Topshop skirt
Tally Weijl t-shirt
Deers brooch
Tezenis tights
Aldo shoes
Siena Style handbag
Matthew Williamson for Lindex bracelet
Bentime watch
 

6 komentářů:

 1. Toho jelínka jsem si chtěla už strašně dlouho pořídit, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Na tom černém topu vypadá neuvěřitelně. Moc ti to sluší! :)

  Style Without Limits
  Facebook

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Luci!
   Určitě si ho pořiď, je to krásný doplněk. :)

   Vymazat
 2. Jo...kamarádka taky miluje jelínky :)

  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jé, moc ráda vidím, že jsi ho také pořídila! :-) Já chci jednoho ještě pro maminu a na tom eshopu je jich tolik krásných!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máš naprostou pravdu, že jich je tam spousta krásných. Přemýšlím nad čelenkou nad jedním pro mamku nebo pro ségru. A hrozně se mi líbí i tašky Dara Bags for Deers. :)

   Vymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)