čtvrtek 1. září 2016

Outfit: By the lake like a sailor


Minulý týden mi konečně dorazil tento klobouk, který jsem sháněla všude možně a nakonec jsem si ho objednala online. Ačkoliv léto se blíží pomalu ke konci, tak ho ještě určitě chvilku vynosím a navíc mi stále čeká dovolená, kam ho určitě s sebou zabalím. Na léto jsem měla jen jeden klobouk s velmi širokou krempou a potřebovala jsem tedy ještě jeden menší.
Klobouk si podle mě rozumí téměř s každým outfitem, ale mně se nejvíc líbí prostě v námořnickém stylu a k proužkovaným šatům jde podle mě skvěle. Fotky jsme pořídily o víkendu, jehož část jsme strávili u vody a zbytek pak u přátel grilováním. 
Jak jste víkend strávili vy a co chystáte na ten příští?
Last week I received this hat which I searched everywhere but finally I ordered it online. Though the summer ist almost at the end, I plan to wear it and I still have holiday in front of me. I've had only one big hat, therefore I needed one smaller. This hat matches perfectly with almost every outift but I like it at most in marine style and it looks very good with striped dress. We shooted by the lake where we spent part of the weekend and the rest with friend and barbecue party. 
How did you spend last week and what do you plan for this one?Lindex dress
Benetton bag
Humanic flip-flops
H&M hat

4 komentáře:

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)