úterý 27. září 2016

Outfit: Violet wedding


V minulém článku jsem psala o tom, že jsem nevěděla, co si vzít na svatbu, která je laděna do fialové a když vám nohu "zdobí" epesní růžovy tape. Nakonec jsem to příliš neřešila a od sestry si vypůjčila šaty, na kterých se objevuje i fialová a díky délce zakryly část tapu. Doplňky a boty jsem zvolila v neutrálních barvách a vlasy si vyčesala do vysokého drdolu, protože ten den zafungoval Murphyho zákon schválnosti a já nemohla, jinak moje celkem bezproblémové vlasy, zkrotit.
Myslím, že svatba se povedla a ženich s nevěstou tvoří krásný pár. Co mě zaujalo jako výzdoba, byly bílé a fialové balonky, na které se připevnil vzkaz a vypustily se pak venku. Chápu, že ochránci přírody ani piloti letadel z toho radost neměli, ale myslím, že je to hezké.
In last post I mentioned I didn't know what to wear for a wedding which is in violet and you have "wonderful" accesory like a pink tape on your knee. Finally I didn't solve it so much and I borrowed from my sister this dress, where the lila colour can be found and its length covered the tape a little bit. I chose accesories and shoes in neutral colours and made big bun from my hair because that day I had bad hair day but normally I don't have big problems with my hair.
I think everyone enjoyed the wedding and bride and groom are a great couple .  What interested me was the accesory in the restaurant hwich was made from white and violet balloons, where we added card with a wish for wedding couple and then balloons were left outside. I know the pilots and animal rights activist are not happy but I think it is nice. 


Orsay dress 
F&F handbag
Geox shoes

3 komentáře:

 1. Šaty jsou to krásné, ale je na nich vidět, že nejsou z tvého šatníku. Myslím, že ty bys toto barevné ladění nevolila. Jinak střih ti ohromně sluší. Krásný dort!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky, Marti. Je pravda, že bych volila asi jiné barvy, ale zase jsem ladila ke svatbě a myslím, že i tahle barevná kombinace ke mně celkem jde.

   Smazat
 2. Hallo allerseits, ich habe Kommentare von Personen gesehen, die bereits einen Kredit von (Nelson Wealth Loan Company) erhalten haben, und dann habe ich mich entschlossen, nach ihren Empfehlungen zu fragen, die ich auf meinem persönlichen Bankkonto für insgesamt 20.000 € bestätigt habe. Ich habe vor Stunden angefragt. Dies sind wirklich großartige Neuigkeiten und raten jedem, der ein echtes Darlehen benötigt, um sich per E-Mail zu bewerben (nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com). Ich bin froh, dass ich den Kredit bekommen kann, den ich beantragt habe. Bitte teile deine Hilfe mit Freunden.

  OdpovědětSmazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)