sobota 25. října 2014

Karen Elson for Lindex Christmas Collection


Lindex vytvořil letošní vánoční kolekci ve spolupráci s jednou z legend světové modelingu Karen Elson. Vánoční kolekce obsahuje dámské, dětské ošacení a spodní prádlo s hity zimního šatníku, jakými je pohodlné pletené zboží, luxusní žerzejové kousky, díky nimž nemusíte ztrácet styl a eleganci, ani tehdy, když venku klesne teplota pod bod mrazu. Barvy jako zimní bílá, šedá, béžová a champagne kolekci propůjčují pohodlný vzhled a kovové barvy mají evokovat zábavu a bezstarostnost prázdnin.
Snímky pro kampaň Christmas Story vznikly v Londýně a jejich autorem je fotograf Bjarne Jonasson. Kolekce bude uvedena na trh ve všech prodejnách na celém světě a také na webu Lindex ve 47. týdnu. Více fotek naleznete zde.
Mně se kolekce velmi líbí a největším favoritem je sukně na první fotografii, kterou bych si ráda pořídila, protože na vánoční večírek bude perfektní.
Jak se vám kolekce líbí, a vybrali byste si nějaký kousek?
Lindex created Christmas collection for this year together with world legend model Karen Elson. Christmas collection contains women's, children's clothes and underwearwear with hits of winter closet, which are comfortable knitted pieces, luxury jersey pieces and thank to these you don't have loose style and elegance even the temperatures falls under the zero.
Winter white, grey, beige and champagne colours impart to collection comfortable lok and the metal colours should evoke fun and insouciance of holiday.
Photos for campaign Christmas story arose in London and their author is photographer Bjarne Jonasson. The collection will be available in all stores on the world and also on web Lindex in week 47. More photos you can find here.
I like the collection, especially the skirt on the first phooto which I totally need because it'll perfect for Christmas party.
Do you like the collection and which piece do you choose?


2 komentáře:

  1. Jo, tak tohle je přesně pro mě. Konečně jsou v módě kousky (a hlavně sukně), co dokonale podporujou ženský křivky:-)

    OdpovědětVymazat
  2. Samé krásné věci! Té zrzce sluší tmavě modrá. Možná bych do ní také šla...do té barvy samozřejmě!

    OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)