čtvrtek 7. srpna 2014

Feel like a Paris girl


Přesně jako Pařížanka jsem se cítila v tomto outfitu, který jsem na sobě měla v úterý, kdy jsem obíhala několik obchodů a sháněla světlo do obývacího pokoje. K dokonalosti už jen chybělo, aby se odněkud ozvalo hraní na akordeon. :) I přesto, že fotky nejsou přiliš kvalitní, rozhodla jsem se i tak vám je ukázat. 
Proužkované tričko s výstřihem na zádech jsem objevila díky Marušce a na první pohled jsem se do něho zamilovala. Zajímavě řešené věci na zádech mám daleko raději než ty vpředu. Zdá se mi to mnohem více sexy (a nejen mně) a je to s největší pravděpodobností dáno i tím, že mi matka příroda v určitých partiích příliš neobdařila.  
První kombinace s tímto tričkem, která mi napadla, byla právě tato se sukní s motivy Paříže. A díky tomuto tričku jsem zjistila, že ve svém šatníku velmi postrádám červenobílou proužkovanou áčkovou sukni ke kolenům, takže jsem začala googlit, kde bych sehnala látku, navíc teď už bych měla mít opět více času na šití. Takže snad se brzy pochlubím s dalším výtvorem.Divided t-shirt
DIY skirt
CCC flats
Siena Style handbag
Ebay earrings

9 komentářů:

 1. No tak to triko si musím taky pořídit, akutně! :-D Krásná kombinace, Veru :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terko, tohle tričko je prostě must have.
   Díky! :)

   Vymazat
 2. Že nejsem moc zastánce francouzského stylu, tak tohle je prostě bomba sukně. Nosila bych jí pořád, je překrásná:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tahle sukně se ti moc povedla. To je jasné! Hned bych si ji oblékla.

  OdpovědětVymazat
 4. Triko je super, jednoduché a přitom nápadité :-)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)