pátek 19. srpna 2016

Bits&Pieces: Summer vol. 1


Po delší době jsem tu opět s článkem s random fotkami. Jak tedy moje letošní léto? Jelikož dovolenou si udělám nejspíš až v listopadu, tak o to spíš si užívám víkendy, které střídavě trávím v Čechách nebo v Německu. Pokud je pěkně, tak po práci jdu k jezeru, kde se buď vorvaňuju, nebo jdu na inliny a pokud u jezera jen odpočívám, cvičím pak večer doma. Chystám se i navštívit druhé jezero, které je blíž zase k bytu a podle slov kolegů je tam také krásně.
Můžete se těšit i na další várku fotek, protože do konce léta mám ještě několik věcí v plánu.
After longer time I'm here with post with random photos. How looks like my summer this year? I plan holiday in November, therefore I enjoythe weekends as much as it is possible. I spend them in Czech and in Germany. If there is nie weather I go to the lake after work where I just lie and relax or go for inline skating and. If I just relax, then I do a short workout at home in the vening . I'm going to visit the second lake which closer to my flat and acc, my colleagues it is also beautiful.
You can look forward to next post with random phots from summer because I plan some stuff before the summer ends.


Večery v Norimberku ve ssolečnosti přátel, dobrého jídla a pití.
Spending evenings with friends, good food and drinks in Nuremberg
Zdravá strava, ale preclík s máslem je moje guilty pleasure, po kterem bych se utloukla. :)
Try to eat healthy but the pretzel with butter is my guilt pleasure which I adore. :)
Zkouška dirndlu, Slešel by mi?
How I look liek in traditional German dirndl?
Výlet do Ostallgäu...
Trip to East Allgäu...
... a do zoo v Norimerku.
... and to the ZOO in Nuremberg.
Vzpomínka dva roky zpět, kdy jsem si vzala toho nejlepšího muže na této planetě.
Memory - two years ago I married the best man on this planet.

1 komentář:

  1. Hallo allerseits, ich habe Kommentare von Personen gesehen, die bereits einen Kredit von (Nelson Wealth Loan Company) erhalten haben, und dann habe ich mich entschlossen, nach ihren Empfehlungen zu fragen, die ich auf meinem persönlichen Bankkonto für insgesamt 20.000 € bestätigt habe. Ich habe vor Stunden angefragt. Dies sind wirklich großartige Neuigkeiten und raten jedem, der ein echtes Darlehen benötigt, um sich per E-Mail zu bewerben (nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com). Ich bin froh, dass ich den Kredit bekommen kann, den ich beantragt habe. Bitte teile deine Hilfe mit Freunden.

    OdpovědětSmazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)