středa 14. října 2015

Singing in the rain


Dlouhou dobu jsem si přála nafotit nějaké za fotky za deště, protože mají podle mě svoji atmosféru a můžete také vidět můj epesní průhledný deštník, který už jen podtrhuje typický podzimní look béžového trenche a kostkovaných kalhot.
Ne, že bych byla fandou deštivých dní, podzimní slunečné dny vybízejí k procházkám a mám je samozřejmě raději, ale i ty deštivé mají své kouzlo. Je příjemné zalézt si pod peřinu s knížkou a poslouchat za okny bubnování deště.
I wished quite long time to shoot some photos in the rain because they have their atmosphere and I can show you my awesome transparent umbrella which makes the oufit with beige trenchcoat and chequered pants complete.
I'm not a fan of rainy days, the autumn sunny ones are best for walking and I like them, but the rainy ones have their magic. It's great to lie under blanket with the book and listen how the rain drops drum on the window.


Orsay trenchcoat
Esprit pants
Marks&Spencer heels
Siena Style handbag

6 komentářů:

  1. Krásné podzimní oblečení, perfektní do práce! Tedy prima business outfit.

    OdpovědětSmazat
  2. Souhlasím s Martinkou prima bussiness outfit do práce. :) A ten deštník je super! :) Také bych si chtěla pořídit takový průhledný.

    OdpovědětSmazat
  3. Skvělé názory, skvělé outfity.

    OdpovědětSmazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)