sobota 3. října 2015

Like a stewardess


S příchodem podzimu jsem opět vytáhla své oblíbené šátky, které dokážou i zdánlivě jednoduchý outfit posunout o level výš. Nejoblíbenější je tento tmavě modrý hedvábný s Eiffelovkami a díky tomu, že šátky nosím nejraději uvázané na stranu, tak si několikrát za den vyslechnu, že vypadám jako letuška, což je ale milá pochvala. Po nějakém další šátku pokukuji a nejvíc by se mi líbil nějaký od Hermes.
Jinak je tento outfit celkem jednoduchý a zvolila jsem ho na poslední den našeho výletu na Moravu, který jsme absolvovali minulý víkend a více se o tom dozvíte v příštím článku.
As the autumn came I've begun to wear scarves with which the simple outfit looks more sophisticated. My the most favourite one is dark blue silk scarf with Eiffel tower and thanks I like to wear the scarves on the side, they say I look like a stewardess which is nice compliment. I llok for some another scarf and I like at most the ones from Hermes.
Btw. this outfit is quite simple and I wore it on last day of our trip to Moravia about which I tell you more in the next post.Forever 21 blazer
Zara cardigan
Calzedonia jeggins
H&M top
Marks&Spencer shoes
Lindex scarf
Siena Style handbag

Žádné komentáře:

Okomentovat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)