neděle 21. června 2015

Somebody wrote me a love letter


Jednou z mnoha věcí, kterou shledávám na blogování pozitivní je, že člověk může sledovat, jak se vyvíjí a jak se mu mění/vytříbí styl. Když se podívám na fotky několik let zpět, tak se můj styl výrazně nezměnil, ale našla jsem se v určitých věcech. Poslední dva roky jsem si velmi oblíbila sukně a šaty a kalhoty tedy zůstávají v pozadí. Docela mě mrzí, že v ulicích nepotkávám víc sukní a šatů, i když na jaře a v létě je to o dost lepší než na podzim a v zimě. Přitom v sukni/šatech vypadá každá žena pěkně, stačí jen zvolit správný střih, délku, vzor případně barvu.
Tuto sukni s potiskem love letters kombinuji nejraději s růžovým nebo jiným topem ve světlé barvě a stejně tak volím i doplňky a boty.
One from many positive things of blog is that you can see how is your style changed and developed. When look back to older photos, my style hasn't been changed a lot but I found right pieces for me in which I feel good. Last two years I lov to wear skirts and dresses, so I don't often wear pants. It's a shame we don't see many skirts and dresses on the streets but it's better during spring and summer. Every woman look nice in skirt/dress if she chooses right cut, length and pattern, eventually colour.
I like to match this skirt with love letters pattern with pink or anothercolour in light colour and it's the same with the shoes and accesories.DIY skirt
Lindex top
Zara cardigan
F&F shoes
Diane von Furstenberg handbag

Žádné komentáře:

Okomentovat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)