čtvrtek 13. prosince 2012

Let it snow

 
Let it snow, let it snow, let it snow... Tak tuto písničku si broukám každé ráno, když vyjdu z domova venku je sníh případně sněží. Nevím, jak vy, ale pro mě sníh neodmyslitelně patří k zimě i k Vánocům. Chápu, že někomu sníh vadí, ale vzhledem k naší zeměpisné šířce k zimě prostě patří. Proto mi ani nebaví příliš číst na jiných blozích dokola, jak ostatní sníh štve a aby byl je na horách. Vždyť fotky zasněžené přírody, města nebo outfitů focených ve sněhu mají své kouzlo.
Let it snow, let it snow, let it snow... I sing this song every morning when I go from home and there is snow outside or it's snowing. I don't know what do you think but in my opinion the snow belongs to winter and even to Christmas. I understand somebody doesn't like snow but regardingto our geographical latitude. Therefore I don't like so much to read on some blogs that the snow is horrible a it should be only in mountains. Besides photos of  snowy nature, city or outfits shooted in snow have their magic.

 
Topshop coat
Lindex skirt
H&M scarf
Longchamp handbag
Ebay booties
 

16 komentářů:

 1. Tak ta sukně je parádní! Jinak máš pravdu...fotky se sněhem jsou super, ale stejně mě to nedonutí mít ráda zimu. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Luci! :)
   Já mám ráda všechny roční období a zimu nejraději trávím na lyžích. :)

   Vymazat
 2. krásne vám sneží ... nieje ti zima ? teda ja chodím zabalené poriadne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není mi zima, mám silné punčochy a boty mají vysokou podrážku. Paradoxně je mi tepleji v sukni a silných punčochách než v kalhotech. :)

   Vymazat
 3. ta sukna je nadherna! Tak rozziari toto cudne pocasie:)

  OdpovědětVymazat
 4. Taky Vám tam pěkně sněží, hezká sukně :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Sluší ti to, hlavně ty boty se mi líbí :) A písnička už mi taky napadla :)

  OdpovědětVymazat
 6. No jo, nikdy nebudeme spokojení - v létě je moc teplo a v zimně moc zima a snaží :-D Tobě to v něm ale náramně sluší :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Správný názor, mráz a sníh by měl u nás být. Sice to maminkám s kočárky a starým lidem a cyklistům, nemluvě o vozíckářích komplikuje dopravu, ale od toho si platíme technické služby.
  Outfit bez chyby, zlepší náladu všem kdo zimu nemají v oblibě.

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)