čtvrtek 6. prosince 2012

DIY: Adventní kalendář

 

Když jsem letos přemýšlela, jaký adventní kalendář dát příteli a čejvý se mi nepodařilo sehnat. Rozhodla jsem se vytvořit ho sama. Inspiraci jsem našla u Simči na jejím blogu, pak jsem ještě projela Pinterest a zvítězil sob. Já jsem na něj nepřidelávala balíčky, ale ušila jsem sáčky a ty jsem naplnila věcmi, co má přítel rád. Každopádně si to můžete naplnit podle svého - vzkazy, kosmetické vzorky a další věci, o kterých víte, že má obdarovaný rád nebo mu udělají radost.

 
 
Budete potřebovat tvrdý karton, nůžky nebo nůž, látku na sáčky, stužky, bílý balarkyl a něco, čím nakreslíte čísla na hotové sáčky - já jsem použila třpytivé lepidlo (k dostání v papírnictví).
Na karton jsem si podle předlohy nakreslila tvar soba, toho jsem pak nůžkami vystřihla a natřela balakrylem na bílo.
Na šicím stroji jsem z nastříhané látky ušila sáčky (moje první práce se strojem a bylo to celkem easy peasy), na ty jsem napsala číslice, naplnila je, zavázal a připnula špendlíkem na soba. Přítelovi se kalendář líbí a hlavně jsem to pro něj dělala s láskou. :)
Vyrábíte adventní kalendáře sami nebo je raději kupujete?


 

11 komentářů:

 1. To je milý nápad :-) To mi úplně připomnělo, jak jsem jedny vánoce vyráběla skoro každému takové menší sobíky, asi zase začnu :-D

  OdpovědětSmazat
 2. Jéééééé supeeer! Udělala jsi ho fakt vtipně, vypadá jako by špulil zadek :-D

  OdpovědětSmazat
 3. Teda Veru ty jsi šikovná a je vidět jak moc přítele miluješ. Já bych na to neměla nervy se s tím takhle dělat. Hlavně to šití těch sáčků to bych si při své šikovnosti tu látku přišila k nějaké části svého oblečení nebo k ubrusu. Tleskám si fakt šikula!

  OdpovědětSmazat
 4. To je super! :-) a musela to být hrozná piplačka,já bych na to neměla trpělivost :D

  OdpovědětSmazat
 5. se sobíkem je to fakt skvělej nápad. Je to jednoduchý a nepřeplácaný :)

  OdpovědětSmazat
 6. je to milé ;)

  http://slyfestyle.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 7. Milá Verunko,
  to je něco tak úžasně roztomilého! S takovým kalendářem utečou dny do Vánoc raz dva. ;-) Šikulka!
  Vivi

  OdpovědětSmazat
 8. :DDD..to je dobrý :)..taky bych se měla do něčeho takového pustit, jetsli už není pozdě...M*

  OdpovědětSmazat
 9. jůůůů

  jestli chceš, zapoj se u mě na blogu do giveaway o límeček značky Stefanel: http://justneedpeace.blogspot.cz/2012/12/first-giveaway.html

  OdpovědětSmazat
 10. Děkuji všem za krásné komentáře. Zabralo to zhruba 3 večery, ale ty, kdo nejsou začátečníci v šití na stroji jako já, tak by to měli určitě daleko dřív. :)

  OdpovědětSmazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)