pátek 10. února 2012

Snow with pink

Včera snžilo a já z toho měla radost. Konečně je zima v našich podmínkách, jak má být. :) 
Růžové kalhoty jste na mě mohli vidět v některém z předchozích postů. Ve skutečnosti je růžová zářivejší a myslím, že budou vypadat skvěle na jaře i lodičkami. Plánuji pořídit si ještě jedny v mentolové barvě, v obchodech jsem na žádné pěkné zatím nenatrefila, ale na shopbop.com je mají, ale jsou dražší, takže to nechávám jako záložní plán. Co vy a barevné kalhoty?
Yesterday it was snowing. Finally it's real winter in our climate conditions. :)
The pink pants you could see on me in some of last posts. The pink colour is more shiny in reality and I think, they'll be great in spirng with pumps. I want to buy another one in mint colour, I haven't found yet anything in the shops but on shopbop.com but they're more expensive so I leave this as reserve plan. What do you think about coloured pants?H&M pants
Topshop coat
Marco Tozzi boots
Marc B. (Asos) tote bag
Reserved shirt
Reserved gloves
Knitted cap
YR pashmine

6 komentářů:

 1. Nice ;)

  I invite you to
  http://fashion-whoknow.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. miluju shopbop...skvělej shop!!...růžová ti moc sluší:)..M*

  OdpovědětVymazat
 3. Kalhoty ve veselých barvách se mi taky moc líbí a o mentolových taky dost silně uvažuju, četla jsem u jedné slečny, že takové pořídila asi za pětistovku v HMku, ale v tom našem určitě takové nebudou, tak jsem bez obav. Každopádně růžové Ti seknou :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem si zatím žádné barevné nepořídila, ale už o tom přemýšlím, tak uidíme.. :D jinak kalhoty jsou hezký i když já bych na ně asi odvahu neměla :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. :) Je pravda, že v této barvě budím pozornost v práci i na občas na ulici.

   Vymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)