pondělí 17. října 2016

Outfit: Pink boucle skirt


Několik let jsem hledala sako z bouclé a sukni nebo šaty. Sako jsem našla a pořídila si letos v Zaře, ale sukni ani šaty jsem na sebe nemohla dlouho sehnat. Až při jedné procházce Plzní jsem zašla do svého oblíbeného vintage obchodu a našla tam tuto růžovou sukni, která mi padla jako ulitá. Je naprosto ideální na podzim a s kozačkami půjde nosit i v zimě. Zkombinovala jsem ji s klasickou černou, ale více se mi líbí kombinovat jemné pastelové barvy se šedivou, takže by se tu podobná kombinace měla ještě objevit.
Zvolila bych i jiný svršek k sukni, ale bohužel já expert jsem si zatím přestěhovala jen křivák a v saku z bouclé by mi asi bylo chladno, protože má zkrácenou délku rukávů, takže jsem zvolila černý základ a přidala sukni a kabelku v pastelových barvách.
Co říkáte na kousky z bouclé a nosíte je rádi?
A couple of years I searched blazer and skirt or dress from boucle. I bought blazer this year in Zara but the skirt or dress, which fits me, was almost impossible to find. One time I walked in Pilsen and visited my faovurite vintage shop I found this pink one . It's perfect for autumn and with high boots will be wearable also in winter. I matched with black but i prefer to match pastel colour with grey. So such outfit will appear probably there. I would chose different blazer or jacket but I expert moved to Germany only this biker jacket and I would cold in white boucle blazer which has shorter sleeves, so i chose black basics and just added skrit and handbag in pastel colours.
What do you think about pieces from bucle and do you wear it?Reserved jacket
Warehouse skirt
CCC shoes
Dune handbag

1 komentář:

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)