čtvrtek 27. října 2016

Bits & Pieces


Konečně jsem se dostala k tomu dostala k tomu, dát dohromady článek s random fotkami z konce léta a začátku podzimu. Původně jsem se k tomu chtěla dostat už dříve, ale kvůli povinnostem v práci a lehkým zdravotním obtížím, které mě potrápily začátkem tohoto týdne, jsem se k tomu dostala až teď. Asi největší událostí uplynulých dní byla návštěva koncertu Bryana Adamse, na který jsem vyrazila s mamkou a pro nás obě to byl zážitek, měly jsme ho přibližně deset metrů od nás. Zahrál vše, co jsem si přála a navíc, čím je starší, tím mu to podle mého názoru víc sluší.
Finally I found time to complete photos from end of summer and beginning of the autumn. I wanted to post them earlier but because a lot of work and some healthy complications I was able to write this article now.
Probably the biggest event for me was Bryan Adam's concert which I visited with my mum, we both were excited and he was only ten meters far from us. He played all hits which I wished and the older he is, the more handsome he is in my opinion.Posezení s přáteli a výbornému jídlu těžko odolávám a je jedno, jestli se jedná o restauraci, fest nebo domácí grilování. Stejně jako jídlo ale miluji procházky, jak v přírodě (opět moje oblíbená Šumava), tak po městě, ale to už víte.
A jak si užíváte podzim vy?
I like to meet my friends such like the food and it doesn't matter if it is in the restaurant, on fest or just barbecue at home. I like also long walks which can be in the nature and also in the city (again my favourite Šumava mountains) but you've known that.
How do you enjoy the autumn?

The best lemonade
home barbecue and home made mango margharita
Dinner in australian restaurant
Beautiful place for dinner on terrace in Nuremberg (Dutzendteich)

9 komentářů:

 1. Nadherne! Same hezke zazitky...to je moc dobre, ze se ti dari.

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Verunko, chci ti popřát, abys byla brzy zdravá zas jako rybka. Je teď třeba rychle a fofrňácky se vystonat, ať můžeš užívat všechny krásy a radovánky zimy stejně, jako sis užívala ty podzimní (jo, Bryana Adamse můůůůůžu) ;).
  Opatruj se, pouštěj si filmy a brzy zase ahoj. ;)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 3. Very informative blog post….thanks for sharing it..
  Book online bus ticket from redbus.sg

  OdpovědětVymazat
 4. The particular Charcoal Selecting Holding A5 Portable computer has become the additional humble laptops many of us researched nevertheless a even leatherette external surfaces together with red-edged websites cause it to be one of the most classy, plus our own most liked. https://imgur.com/a/fjw6VN6 https://imgur.com/a/Xp5IO19 https://imgur.com/a/kPb0jIq https://imgur.com/a/ZH8jFWX https://imgur.com/a/6a3dSH7 http://657ilv3ca2.dip.jp https://imgur.com/a/ZGoVcrc

  OdpovědětVymazat
 5. Hallo allerseits, ich habe Kommentare von Personen gesehen, die bereits einen Kredit von (Nelson Wealth Loan Company) erhalten haben, und dann habe ich mich entschlossen, nach ihren Empfehlungen zu fragen, die ich auf meinem persönlichen Bankkonto für insgesamt 20.000 € bestätigt habe. Ich habe vor Stunden angefragt. Dies sind wirklich großartige Neuigkeiten und raten jedem, der ein echtes Darlehen benötigt, um sich per E-Mail zu bewerben (nelsonwealthfinacialloanservic@gmail.com). Ich bin froh, dass ich den Kredit bekommen kann, den ich beantragt habe. Bitte teile deine Hilfe mit Freunden.

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)