neděle 27. prosince 2015

Christmas markets in Regensburg


Poslední dny před Vánoci byly celkem nabité, ale nestěžuji si, protože jsem strávila, jak jsem chtěla a jsem za to ráda. Čtvrtou adventní neděli jsem strávila ve vánočním Regensburgu, kam se ráda vracím a v mých očích je to jedno z nejhezčích měst v Bavorsku. 
Trochu mi letos chyběl sníh a mráz, ale i tak z města dýchala vánoční nálada. Tentokrát nezbyl čas na vánoční trhy v zámku Thurn und Taxis, které jsou zde nádherné. Největší trhy jsou na hlavním náměstí, ale i v jeho okolí najdete stánky se svařákem a typickými klobáskami. 
Byly jste někdy v Regensburgu? Jak se vám město líbí?
Last days before Christmas were a little bit hectical but I don't complain because I spent them like I wanted and I appreciate it. The fourth advent Sunday I spent in Regensburg where I like to return and in my eyes it's one of the most beautiful cities in Bavaria.
I misses a little bit snow but inspite of that the Christmas mood was there. This time I didn't have time for Christmas markets in the garden of chateau Thurn and Taxis which are beautiful. The biggest markets are on the main square but you find some stands with mulled wine and typical sausages close to this square.
Have you ever been in Regensburg? How do you like this city?

4 komentáře:

  1. Nikdy jsem tam nebyl jakože v zahraničí obecně, což je velká škoda. Snad na důchod bude více času a možností :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Verim, ze brzy se to zmeni a bude to driv nez v duchodu. :)

      Smazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)