pátek 7. března 2014

Kate Hudson for Lindex a pozvánka na nákupní party

 
 
Lindex si pro své kampaně vybírá samé zajímavé tváře. Po Gwyneth Paltrow, která byla tváří před loni, v loňském roce jí byla Penelope Cruz, tváří jarní a letní kampaně je světově známá herečka Kate Hudson.
Kate bude spolupracovat se společností Lindex celkem na třech kolekcích. Ta první představuje svěží interpretaci bohémského trendu, vyznačující se sytými, výraznými barvami a oblečením z kašmíru, vysoce kvalitními pletenými oděvy a výšivkami. Styl další kolekce je více městský a najdete v něm pohodlné kalhoty, žerzejové oblečení, vrstvení a mírný charakter sportovního oblečení. Poslední kolekce je veselá a sexy, a svoji inspiraci čerpá v Japonsku. Mezi výrazné kousky patří volné bundy ve stylu kimona s květinovým potiskem, splývavé halenky, rovné, nakrátko střižené kalhoty a asymetrické lemování na šatech a sukních.
Mně osobně se nejvíc líbí klobouk, který má být dostupný i ve fuchsiové barvě, sukně a top na předposledních obrázku a vzorované kimono na třetím obrázku.

 

Kolekce budou v prodeji od 19. března. Vy, milí čtenáři, pokud byste si kolekci chtěli z kolekce pořídit něco s předstihem, tak se zde můžete zaregistrovat a zúčatnit se tak exkluzivní nákupní párty s Elle, která se koná 18.3.2014 od 18 do 21 hodin v OC Nový Smíchov v Praze a v OC Olympia v Brně.Budete mít možnost nakoupit si s 30% slevou. Pozor, registrace jsou omezené, takže pokud se budete chtít zúčastnit, tak se nezapomeňte, co nejdříve zaregistrovat. :)  

 

1 komentář:

  1. Musím říct, že některé kousky jsou opravdu pěkné :)) Myslím ale, že na ramínku bych si jich asi nevšimla.

    OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)