neděle 15. července 2012

Outfit of Thursday: White pants and pastel top


Vzhledem k tomu, že se ochladilo, tak ve čtvrtek byla ideální příležitost vzít si bílé kalhoty, které jsem si koupila v Parndorfu. Je to jediná věc, kterou jsem si během výletu v Rakousku koupila.
V souvislosti s tím bych vám dala ještě jeden tip na výlet. Pokud se budete v létě nacházet v okolí Vídně, určitě se zajeďte podívat k Neusiedlersee. Je to jezero vzdálené cca 50 km od Vídně, maximální hloubka je 180 cm, ale okolí je opravdu krásné. Fotky bohužel nemám, protože jsem u sebe neměla foťák ani mobil, al jsem si jistá, že na Googlu určitě nějaké fotky najdete.
Regarding the fact it got colder, on Thursday it was the best ocassion to wear white pants which I bought in Parndorf. It's the only one thing which I bought during our trip in Austria.
In connection with this thing, I want to give you another tip for a trip. If you go to Vienna, go to visit Neusidlersee. It's a lake which 50 km far from Vienna, the deepest place is 180 cm deep but the neighbourhood is beautiful. Unfotunately I don't have any photos because I didn't have camera or mobile phone but I'm sure you'll find some photos on Google.


S.Oliver pants
Forever 21 t-shirt
Calvin Klein handbag
Only Pink heels
NY bracelet
Namenecklace necklace

10 komentářů:

 1. A já už bych to viděla tak, že bych nejradši kalhoty už nosit nemusela :-D Ale tyhle Tvé nové vypadají moc krásně, padnou Ti jak ulité, to byl dobrý kup :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Sluší ti to Veru. Moc se mi líbí tvé tričko.

  OdpovědětVymazat
 3. Very cute outfit!
  Stacie and Carly

  www.theislandsecret.com

  OdpovědětVymazat
 4. Roztomilé tričko, ta barvička je moc hezká. :)

  OdpovědětVymazat
 5. very beautiful you are!
  kisses

  Oana:)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)