středa 2. května 2012

Sometimes feet need relax from heels


Občas mám potřebu nechat své nohy odpočinout od podpatků a tak volím pohodlnou obuv, jako třeba při procházce minulý týden. Navíc by se obuv měla střídat i ze zdravotního hlediska. Takže mám ve svém botníku i několik párů bot bez podpatku. A jakmile začne být venku teplo, nosím otevřené boty. Momentálně se poohlížím po nějakých letních sandálkách na klínku, mám už několik favoritů, tak uvidíme, které nakonec zvítězí. :) Střídáte také boty a jaký typ nosíte nejraději?
Sometimes my foot need relax from heels and then I choose some comfy shoes like last week during walk. Btw. you should change shoes also from healthy aspect. So I've got some pair of shoes without heels in my closet. As soon as possible to wear open shoes, I wear them. Now, I'm looking for some pair of summer wedges, I've got some favorites nad we'll se which will win. :) Do you change shoes and what's your favourite type?


No name printed pants
Forever 21 t-shirt
F&F flip-flops
F&F purse
Roberto Cavalli sunglasses
Random bracelet

17 komentářů:

 1. lovely location and outfit!

  xoxoxo

  www.bluenailgirl.com

  OdpovědětVymazat
 2. Parádní gatě, tenhle strih miluji, do horkých dní je prostě ideální a nějaké s pěkným vzorem si plánuji pořídit. Sluší Ti to, Veru :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Tyto kalhoty nosím hrozně ráda, ale do práce bohužel ne - nehodí se to.

   Vymazat
 3. Velmi pěkné :-)
  Ano,boty střídám,většinou chodím v polobotkách,proto jsem rád,když je můžu vyměnit buď za tenisky,plátěné rovné botky nebo v letním období za nějaké pěkné sandálky :-)

  www.czechblondyn.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. máš moc hezký,takový pohodný, outfit =) slušelo ti to

  OdpovědětVymazat
 5. Taky bych si ráda pořídila nějaké barevné boty na klínku, nemáš nějaký tip na obchod? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mrkni do Deichmanna nebo Humanicu. Z interetových prodejen pak Asos, Forever 21, New Look a já přemýšlím na sandálkami na podpatku od JC. :)

   Vymazat
 6. Dřív jsem chodila jen na podpatkách, ale poslední dva tři roky už se moje nožičky bouří, takže už jim taky občas ulevuji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to potřeba, mají nás nosit celý život. ;)

   Vymazat
 7. Sluší ti to a pod tým stromečkem jsou moc hezké fotky!:)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)