pondělí 4. ledna 2016

DIY: Triangle scarf


Každé Vánoce si s kamarádkami dáváme dárky, nejedná se o nic drahého, spíš jen o "drobnosti", které udělají radost. Proto jsem se rozhodla ušít jim maxi trojúhelníkový šátek, protože šátek nosí snad všechny ženy.
Na jeden šátek nebudete potřebovat nic víc než čtverec látky 150x150 cm. Rozměr látky může být i menší nebo větší, ale vždy je zapotřebí, aby zůstal zachován čtverec. Látku přehněte protilehlými rohy po diagonále k sobě, aby se vytvořil trojúhelník, sešpendlete a sešijte overlockovým stehem. Pro lepší představivost mrkněte na nákres, ale i tak je to easy peasy. Šátek se dá sešít i ručně, takže šátek můžete udělat i bez šicího stroje.
Tím, že je šátek je opravdu velký, takže ho lze nosit i v zimě nebo se dá přehodit i přes ramena
Every Christmas I exchange gifts with my friends, it isn't anything expensive, just some small things which are like treat. Therefore I decided to sew triangle scarf because almost all women wear scarves.
You will need only square fabric 150x150 cm. The dimension can be smaller or bigger but you have to have the square. Bend the fabric to get the triangle, pin it and sew it with overlock stitch. For better imagination look to the drawing but it's very easy. You can sew the scarf in hand and don't need the sewing machine.
The scarf is really big, so it's perfect to wear it in winter or you can wear it over your shoulders.8 komentářů:

 1. Hezkou látku jsi zvolila! Parádní dárek. Tak co bude z toho stříbrnýho? Já asi nakonec zvolím sukni a shrug, jestli to vyjde. Použiji tu černou stranu.

  OdpovědětVymazat
 2. Imagine jay is often a skinny kid which simply just started to help run out in a few foothe is only information onpounds he eatstimes a good night out along with tries to help stuff himself full every Ageless Alpha mealmonths later jay weighed himself and he is stillpounds what happened the problem throughout a lot of people when it comes for you to eating is that.

  http://www.healthybeats.net/ageless-alpha.html

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná látka, skvělý tip na dárek! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná látka, skvělý tip na dárek! :-)

  OdpovědětVymazat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)