středa 12. srpna 2015

At the Berlin Wall


Několikrát jsem na různých blozích četla, jak je Berlín plný módní inspirace. Bohužel já toto za sebe tvrdit nemohu. Sice jsem potkala několik stylově oblečených lidí, ale byl to zlomek z toho, co jsem viděla, a to jsem chodila i po místech, kde nejsou turisté. Z mého úhlu pohledu mi nepřijde inspirativní potkat slečny z nichž 90% z nich je oblečeno uniformně - slimky, crop top a tenisky a už vůbec nechápu, co je stylové na tom, obléct si tepláky (u mužů). Možná jsem jen měla smůlu, ale inspiraci si představuji trochu jinak. Ale jak říkám, ať si každý nosí, co chce. Někomu se zase nemusí líbit můj styl a o tom je, že každému se líbí něco jiného.
Další outfit, který jsme nafotili byl u nejdelšího zbytku Berlínské zdi podél řeky Spree a toto místo má neuvěřitelnou atmosféru. Puntíkované kalhoty, jednoduché basic tílko, baleríny a větší kabelka jsou pro mě jako skvělá alternativa místo šatů nebo sukně do chladnějšího letního dne a dlouhých procházek.
Tímto tedy končí série článků z Berlína, ale už plánuji další cestování, o kterém vám tu brzy napíšu více.
I ready many times how is Berlin very inspiring concerning the fashion. Unfortunately I cannot agree with that. I met some stylish people but not so much and I visited places where weren't turists. In my opinion I don't think it's inspiring to see women and girls wearing in 90% slim jeans, crop top and sneakers or trainers and I don't understand totally what is stylish on wearing training suit (men). Maybe I didn't have a luck but I imagine the inspiration a litle bit different. But I always say everyone can wear what he/she wants. Somebody doesn't need to like my style and fashion is about it that all people don't like the same things.
Next outfit which  we shooted was taken at the longest remaining part of Berlin wall among the river Spree and this place has an incredible atmosphere. Dotted pants, simple basic top, ballerinas and bigger handbag are great alternative instead of the skirt or dress to colder summer day and for a long walk. With this post I end the serie of articles  from Berlin but I plan next travelling about which I'll tell you more soon.Zara pants
By Marlene Birger top
Melissa shoes
Diane von Furstenberg handbag
Chanel sunglasses

Žádné komentáře:

Okomentovat

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)