sobota 14. března 2015

Timeless classicMožná se opakuji, ale nadčasovou klasikou je trenčkot, ať už v béžové nebo černé barvě. Letos jsem ho poprvé oblékla tento týden, ale ukázalo se, že jsem trochu unáhlila, protože jen s košilí mi v něm byla zima, a proto mi také možná trochu zamrzl úsměv. 
Několikrát jsem se zde zmiňovala, že za poslední rok jsem si oblíbila sukně a šaty, ale to neznamená, že bych se úplně vzdala kalhot. Klasické modré džíny nenosím často a pokud si je vezmu, většinou je kombinuji s košilí nebo s nějakým topem  případně i šátkem. Zkrátka s nějakým kouskem, který celému outfitu dodá elegantnější vzhled. 
Maybe I repeat it but the timeless classic is trenchcocat in beige or black. This year for the first time I wore it this week but it wasn't good choice because it was cold and therefore my smile was little bit freezed.
I mentioned here many times that I wear more often dresses and skirts than years before but it doesn't mean that I stop to wear pants. I don't often wear classic blue jeans and if I wear them I match them with the shirt or some top eventually with the scarf. Simply with something with which the outfit looks a little bit elegant.


Orsay trenchcoat
Tezenis jeans
Deichmann booties
DKNY handbag
Fendi scarf

8 komentářů:

Your amazing comments, if you like my blog, follow me. :)